piątek, 17 kwiecień 2020 17:46

Łowisko w Kobylance od 20 kwietnia znów dostępne

Napisane przez Łukasz Kosiba
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W związku ze zniesieniem części obostrzeń sanitarnych, z dniem 20 kwietnia od godziny 12.00 ponownie otwieramy łowisko na stawach w Kobylankce.

Jednocześnie informujemy że:
- obowiązują wszelkie wymogi sanitarne wprowadzone przez Ministra Zdrowia, w tym obowiązek używania maseczek i utrzymania odległości pomiędzy użytkownikami łowiska nie mniejszej niż 2m
- Straż Rybacka będzie szczególną uwagę zwracać na porządek nad wodą, osoby dokonujące połowu w miejscu zaśmieconym muszą liczyć się z utratą zezwolenia. Przed przystąpieniem do połowu, wędkarz ma obowiązek uprzątnąć stanowisko i zostawić je również posprzątane. Do czynności związanych ze sprzątaniem używamy rękawiczek! Na chwilę obecną łowisko jest POSPRZĄTANE
- od miesiąca maja na łowisku będzie funkcjonowała toaleta. Będzie regularnie sprzątana i odkażana, ale pomimo to osoby z niej korzystające mają obowiązek odkażenia ubikacji po sobie - płyn do odkażania będzie dostępny w toalecie.
- Łowisko dostępne będzie wyłącznie dla wędkarzy i osób im towarzyszących, osoby postronne będą z terenu łowiska wypraszane.

Prosimy o wyrozumiałość, sytuacja w której obecnie jesteśmy wymusza na nas podjęcie szczególnych środków ostrożności.

Czytany 568 razy Ostatnio zmieniany piątek, 17 kwiecień 2020 18:00