poniedziałek, 14 styczeń 2019 10:24

Polityka prywatności

Serwis internetowy https://pzwgorlice.pl, funkcjonujący pod nazwą: "Gorlicki Portal Wędkarski, Koło PZW Miasto Gorlice", stanowi własność Koła Polskiego Związku Wędkarskiego Miasto Gorlice, które jest jednocześnie administratorem danych osobowych zawartych w serwisie.

Dane osobowe przetwarzane są w serwisie w celu: Realizacji statutowych celów Polskiego Związku Wędkarskiego w szczególności polegających na propagowaniu sportu wędkarskiego, informowaniu o wynikach zawodów wędkarskich, informowaniu o bieżącej działalności Polskiego Związku Wędkarskiego. Administrator nie przetwarza danych osobowych zawartych w serwisie, danych pochodzących z formularzy kontaktowych w celach komercyjnych, a w szczególności w celu przesyłania ofert handlowych, dane osobowe nie stanowią też przedmiotu obrotu handlowego.

Okres przetwarzania danych osobowych: Dane osobowe zawarte w serwisie będą przetwarzane do momentu wycofania zgody.

Udostępnianie danych osobowych: Dane osobowe przetwarzane w serwisie mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na mocy obowiązujących przepisów prawa i wyłącznie na ich wniosek.

Bezpieczeństwo danych osobowych: Utrzymywanie infrastruktury teleinformatycznej serwisu https://pzwgorlice.pl powierzamy legalnie działającym podmiotom, profesjonalnym dostawcom usług, zapewniającym zachowanie wysokich standardów bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Odwołanie zgody: Każda osoba, której dane są przetwarzane w serwisie ma prawo wglądu i edycji swoich danych osobowych, jak również prawo do ich usunięcia. Może to zrobić poprzez kontakt z właścicielem serwisu wysyłając email na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tradycyjną pocztą, wysyłając wiadomość na adres: Big Fish ul. Piłsudskiego 8 38-300 Gorlice.