piątek, 23 grudzień 2022 08:07

Walne zgromadzenie 2022 - podsumowanie

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

W bieżącym roku kalendarzowym, za sprawą ZG PZW, walne zgromadzenia w Kołach PZW odbyły się przed końcem roku kalendarzowego. W Kole Miasto Gorlice odbyło się ono w dniu 10 grudnia, tradycyjnie w Domu Nauczyciela.

Niestety z roku na rok osób zainteresowanych tym co dzieje się w PZW jest coraz to mniej, a ten rok frekwencją przebiła wszystkie poprzednie. Na zebraniu pojawiło się 17 (słownie: siedemnaście) osób na ponad 600... a szkoda bo można było zapytać o wszystkie kwestie nurtujące facebookowych znawców tematyki wędkarskiej. Osoby zgromadzone na sali to w przeważającej mierze najbardziej aktywni w Gorlicach członkowie PZW, którzy na codzień są zainteresowani tym co się dzieje nad wodą. Stąd powtarzam swoją prośbę z Walnego Zgromadzenia - kochani zanim zaczniecie zabierać głos na FB zapytajcie u źródła, wszystkim nam oszczędzi to czasu i kłopotu.

Po przyjęciu sprawozdań, preliminarza i planu pracy na nowy rok odbyła się dyskusja. Pytania dotyczyły podwyżek opłat za wędkowanie w tym na Łowisku Kobylanka. Na koniec mam nadzieję że za rok spotkamy się w liczniejszym gronie.

Czytany 510 razy Ostatnio zmieniany piątek, 23 grudzień 2022 08:20