poniedziałek, 03 styczeń 2022 22:23

Walne zgromadzenie 4 grudnia 2021

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W dniu 4 grudnia o godzinie 14.15, tradycyjnie w Sali Domu Nauczyciela, odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo – Wyborcze Koła „Miasto Gorlice”. Spotkanie odbyło się z blisko rocznym opóźnieniem z uwagi na warunki pandemiczne i obostrzenia z nimi związane. Z tych samych powodów na zebranie nie zapraszaliśmy gości – na sali byli wyłącznie wędkarze naszego Koła. Frekwencja tak jak na większości zebrań była bardzo niska i choć z uwagi na obostrzenia sanitarne to może dobrze, to jednak o zaangażowaniu wędkarzy świadczy jak świadczy. W odbytych wyborach wyłoniono nowy skład Zarządu i Organów Koła. Nowe władze przedstawiają się następująco:

 

Zarząd koła:

1. Łukasz Kosiba,

2. Marek Potyrała,

3. Maciej Wal,

4. Krzysztof Dobek,

5. Piotr Przybyłowicz,

6. Daniel Wrona,

7. Maciej Rogulski, 

 

Komisja rewizyjna:

1. Antoni Bogdan,

2. Wilhelm Dąbrowski,

3. Waldemar Świderski, 

 

Sąd koleżeński:

1. Rafał Klimkowicz,

2. Maciej Szpyrka,

3. Wojciech Wal,

 

Przy okazji wyborów serdecznie dziękowałem i dziękuję wszystkim którzy w trakcie minionej kadencji pomagali nam pełniąc różne funkcje. Nie sposób dziękować każdemu z osobna bo to spore grono, a wszyscy zostawili w pracy z nami sporo serducha. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc!

Ponadto popełniłem klasyczne "Faux pas" zapominając wręczyć na zebraniu odznaczenia. A jest co wręczać bo nie co dzień zdarza się okazja odznaczenia członka Koła złotą odznaką z wieńcami. Taką odznakę otrzymał nasz kolega i długoletni współpracownik Antek Bogdan – GRATULACJE! Drugim odznaczonym jest nasz kolega Damian Wrona który został uhonorowany brązową odznaką. Obydwa odznaczenia z opóźnieniem wręczę na najbliższym Zarządzie Koła.

W trakcie zebrania uchwalono następujące wnioski: 

1. Wniosek do ZO PZW ws. podjęcia działań zmierzających do przywrócenia możliwości wędkowania na potoku Moszczanka.

2. Wniosek do ZO PZW ws. likwidacji tzw. "matecznika" na rzece Ropie od mostu w c. dr. woj 977 w Gorlicach do ujścia potoku Stróżowianka i  jednocześnie włączenie tego odcinka rzeki Ropy do funkcjonującego odcinka " złów i wypuść"

3. Wniosek do ZO PZW ws. Organizacji na terenie naszego okręgu stawu pod wędkarstwo muchowe z dominującym rybostanem pstrąga tęczowego.

4. Wniosek do ZO PZW ws. likwidacji tzw. "matecznika" na Rzece Ropie od mostu w   c. dr. woj 977 w Gorlicach do ujścia potoku Stróżowianka i  jednocześnie włączenie tego odcinka rzeki Ropy do funkcjonującego odcinka " złów i wypuść" oraz wydłużenie odcinka „ złow i wypuść” do mostu przy Jarmarku Pogórzańskim a także dopuszczenie możliwości połowu na  odcinku Sękówki od kładki w Parku Miejskim do ujścia do rzeki Ropy na zasadach no kill.

5.  Wniosek do Zarządu Koła o zamontowanie skrzynki na łowisku Kobylanka na rejestry przy połowie 1 dniowym

6. Wniosek do Zarządu Koła o dopuszczenie możliwości  połowu na spinning na stawie nr 1 w Kobylance, ewentualnie obniżenie opłaty o 50% dla osób spinningujących na stawie nr 2.

 

Czytany 652 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 03 styczeń 2022 22:43